Ingus un Līga

Uz Edgara bildēm Līga jau skatījās sen, vēl pirms vispār tika domāts par kāzām, bet sapņots gan tika, ka Līga vēlētos Edgaru par savu kāzu sapņu fotogrāfu, jo bildes ir burvīgas.
Tad nāca bildinājums un domas par kāzām, arī fotogrāfu. Līgai gribējās Edgaru, bet likās, ka īsti neder kāzu budžetam, tomēr skatoties citus, saprata, ka risks ar nezināmu fotogrāfu nav pāris eiro ietaupījuma vērts. Tad Līga nolēma, ka vienalga par izdevumiem, bet Edgars kāzās būs. Atlika tik paziņot par to līgavainim, bet viņš reaģēja pat ļoti labi. Likteņa zīme laikam vēl bija tā, ka kalendārā mūsu kāzu datums 2016.gada vasarā vien bija pēdējā brīvā piektdiena.

Tā kā maza ģimenes foto sesijas pieredze jau mums bija bijusi dažus gadus iepriekš, tad vēl vairāk zinājām, ka ar Edgaru problēmu nebūs, jo jau ģimenes foto sesijā ar dēlu 7 mēnešu vecumā viss notika dabiski, neskatoties uz dažiem mazā niķiem.

Protams, to, ka kāzu bildes ir kā pasaka, var pat nebilst, tas liekas pat pašsaprotami, ja fotografējis Edgars. Arī komunikācijas spējās viņš ir lielisks un patika visiem.
Noteikti zinām, ka sadarbība citos veidos tiks vēl turpināta.

Paldies par lielisko dienu dzīvē un bildēs. 🙂