Kāzu Foto no gatavošanās līdz mičošanai

Pakalpojumā ietilpst:

 • Kāzu fotografēšana līdz 14 stundām – no līgavas/līgavaiņa gatavošanās līdz mičošanai (no 11:00 līdz 01:00) (katra papildus stunda EUR50);
 • Pirmskāzu konsultācijas;
 • Bildes no putna lidojuma (ja laik apstākļi atļaus (lietus, sniega un stipra vēja gadījumā bildes no gaisa uztaisīt nevarēs)). 
 • Bez maksas, uz laiku kamēr esmu jūsu kāzās, saņemt Instax Mini 9  fotoaparātu. Pašiem gan būs jāiegādājas foto papīrs un 2gab. AA baterijas. 3
 • 10 dienu laikā pēc kāzu fotografēšanas, ja pāris vēlas, elektroniski tiek nosūtītas 10-15 apstrādātas bildes ar īsu ieskatu kāzu dienā;
 • Bilžu apstrāde; 4
 • Bilžu digitāla sagatavošana divos izmēros (Foto drukai 1 un web videi 2);
 • Gala rezultātu saņemsiet ierakstītu USB atmiņā. Papildus tam vēl būs ~20 drukātas 10x15cm bildes un viss iepakots īpašā koka kastē.
 • Bilžu online galerija uz mans.edgarsfoto.lv servera (aizsargāta ar paroli), lai vajadzības gadījumā varat bildes parādīt draugiem, radiem, paziņām, kāzu viesiem;
 • Rezultātu saņemsiet apmēram 14 -100 darba dienu laikā (Kāpēc laiki tā atšķiras, lasi šeit.).
 • Ja vēlies savām kāzu bildēm savādākas krāsas, apskaties šeit. Ja kāds no variantiem Tev patīk, tad rezervējot foto pakalpojumus pasaki par to.

Rezervējot kāzu foto pakalpojumus uz visu dienu jums būs iespēja par īpašu cenu savā kazu dienā iznomāt FOTO KASTI “Esi Pats”.  Vairāk info šeit.
Par papildus samaksu Eur150 ir iespējams paātrināt bilžu saņemšanas laiku un bildes saņemt 2 nedēļu laikā pēc kāzu bildēšanas.

Rezervēt kāzu datumu (vai noskaidrot izmaksas) ir pavisam vienkārši. Atliek vien aizpildīt anketu un es ar Jums sazināšos. Spied šeit.
Rezervējiet savu kāzu datumu laicīgi un neatstājiet fotogrāfa izvēli uz pēdējo brīdi.

Papildus pakalpojumu izmaksas (ja tādi pakalpojumi jau nav paredzēti piedāvājumā)

 • Bilžu īsfilmas izveide (bilžu īsfilma vienas dziesmas garumā) – Eur50
 • Kāzu grāmatas maketa sagatavošana – sākot no Eur75
 • Kāzu Foto ar dronu – sākot no Eur70

1 Bildes lielā izmērā, sagatavotas foto drukāšanai līdz A3 foto drukas formātam. Ja drukāsiet šo bildi uz kanvas, tad droši varēsiet izdrukāt pat A1 izmēru.
2 Bilžu izmērs speciāli pielāgots bilžu publicēšanai web vidē, lai pēc publicēšanas bilde maksimāli mazāk zaudētu savu kvalitāti. Šie faili nav paredzēti foto drukai, bet tikai web publicēšanai vai apskatei uz datoru.
3 Info par Instax Mini 9, spied šeit. Pareizo foto papīra izmēru vari apskatīt šeit: https://instax.com/film/mini-film/

4 Bilžu apstrāde ietver šādas lietas – kontrasta, krāsas, asuma, gaišuma, tonalitātes un kadrējuma korekcijas, melnbaltās fotogrāfijas izveide. Daļai no bildēm tiek veikta īpaša apstrāde – sejas retušs un dažādas citas digitālas izmaiņas.

1) Foto pakalpojumiem laika periodā no 1.oktobra līdz 30.aprīlim pieejamas īpašas cenas. Par cenām lūdzu sazināties aizpildot pieteikuma formu.
2) Jā kāzu foto pakalpojumi nepieciešami tālāk kā 75km no Liepājas, tad minimālais foto pakalpojumu laiks ir 3 stundas.
3) Kāzu datums ir rezervēts brīdī, kad iemaksāta depozīta maksājums EUR200 apmērā (Gadījumā ja Pasūtītājs atsakās no Fotogrāfa pakalpojumiem, depozīta maksājums netiek atgriezta). Pilns norēķins par kāzu foto pakalpojumiem un transporta izmaksām jāveic ne vēlāk kā saņemot kāzu fotogrāfijas.

Līguma paraugs.

Kāzu bilžu iepakojums (īpaša koka grāmata).

Tehniskais nodrošinājums

Lai sasniegtu viss augstāko rezultātu, kāzu fotografēšanā izmantoju izdomu un profesionālu tehniku. Lai nepalaistu garām nevienu kāzu dienas nozīmīgo mirkli tiek izmantotas vairākas Nikon PRO foto kameras (Nikon Z9, Nikon Z8), vairāki Nikon PRO objektīvi un citi palīglīdzekļi.
Esmu no Liepājas, bet izbraucu uz jebkuru vietu Latvijā un ārpus tās ar savu auto, kas nozīmē, ka Jums nav jāuztraucas kā nogādāt fotogrāfu uz kāzām (ārpus Liepājas robežām papildus transporta izmaksas EUR25/100km).

Kāzu Fotografēšana

– Līgavas vai Līgavaiņa gatavošanās laulību ceremonijai;
– Kāzu detaļu (gredzenu, ziedu, noformējumu, apģērba utt.) fotografēšana;
– Laulību ceremonijas fotografēšana;
– Viesu un jaunā pāra kopbilde (parasti taisa pēc ceremonijas);
– Viesu bildes ar jauno pāri (grupu bildes) (parasti taisa pēc ceremonijas);
– Brauciena līdz svinības vietai un pastaigas fotografēšana;
– Foto sesija jaunam pārim pastaigas laikā;
– Fotografēšana svinību norises vietā.
Pilnas dienas kāzu fotografēšanā tiek bildētas visas iepriekš minētās lietas, bet ir iespēja pasūtīt foto pakalpojumus tikai atsevišķai daļai no kāzām. Kāzas fotografēju neiejaucoties kāzu norisē, bet brīdī, kad man tiek dota vaļa izpausties, tad veidoju gan kopbildes gan individuālas smukum bildes.