Kāzu fotogrāfs rīgā

Milzīgs paldies mīļajiem, kas ieteica mums šo lielisko fotogrāfu ar lielo burtu FOTOGRĀFS .
Pirms mūsu lielā notikuma nebija ne mazākās nojausmas ko vispār var sagaidīt no fotogrāfa, ko prasīt un kā tas viss notiek! Parasti daudzi meklē lasot forumus, kā arī es to sākumā darīju, līdz mums neieteica Edgaru… bet, mīļie, kā lai izvēlās starp tik daudz fotogrāfiem????? Un kā Tu zini kāds būs beigās gala rezultāts???
Bet par Edgaru es varu tikai pateikt vienu – labāku un radošāku fotogrāfu mēs ar vīru nebūtu pat varējuši vēlēties.
Man pietika apskatīties Edgara mājas lapu, kad sapratu, ka tas ir viņš – mūsu fotogrāfs.
Es saprotu, ka Rīga ir pilna ar labiem fotogrāfiem, bet nē, mums vajag tieši Edgaru no Liepājas.
Lielais rīts, kā jau visām līgavām, ir stresa pilns, pilna māja ar cilvēkiem, kas Tev palīdz pucēties un posties…un tad Tu aizdomājies “Bet mums vēl jāgaida Edgars, kas brauc no Liepājas!!!!”. Precīzi norunātajā laikā ierodas Edgars ar savu lielo somu un, kad Tu ieraugi visu viņa darba ekipējumu, Tu saproti, ka šis cilvēks savam darbam pieiet ļoti nopietni.
Ja esiet nolīguši Edgaru kā savu kāzu fotogrāfu, mierīgi varat atslābt, jo šis cilvēks tiešām zin kāpēc viņš te ir ieradies un ko viņam vajag panākt, lai tevi beigu rezultāts, saņemot bildes, liktu sist plaukstas un spiegt “wow wow wow !!!!”. Var iztikt bez liekām runām un fotogrāfa “apmācīšanu “, nu kā es te tagad pozēšu un ko es gribu lai Tu tagad nobildē..mieriņš!!!!! – Edgars pats pateiks kur stāvēt, kā stāvēt. Ja ir lielas kāzas ar daudz viesiem, tomēr ir jābūt vienam, kas visu redz un kontrolē, spēj novadīt lielo viesu “baru” tā, lai visi viesi ir redzami bildēs.
Brīžiem mums mute ar vīru palika vaļā, kā Edgars, ķerot ideālo leņķi un kadru, metās ar saviem daudzajiem foto aparātiem uz zemes …satiksme principā tai brīdī apstājas :D, jo Edgars lūk pamanīja, ka no tāda leņķa būs vislabākā bilde 🙂

Ar to jau viss vēl nebeidzās, lielākais pārsteigums ir brīdī, kad saņem bildes… pareizāk sakot – kā saņem .
Cepuri nost Tavā priekšā, Edgar, uz brīdi zaudēju valodu, kad Tu redzi kā cilvēks principā priekš sveša cilvēkam ir tik ļoti centies, ar to kā Tu pasniedz jaunajam pārim savu darbu..domāju neesam vienīgais pāris, kas saņemot bildes reaģē tā pat kā mēs 🙂
Tad, kad esi atguvies no sajūsmas par noformējumu, Tu nākamo sajūsmas vilni saņem skatoties Edgara veikumu.
Skatījāmies ar vīru un ģimeni bildes, Tu man liki atkal atgriezties tai laikā , tai dienā, vēlreiz liki izdzīvot tās emocijas. Bilžu skatīšanās bija visskaļākais pasākums, jo visi mājinieki mēģināja pārkliegt ar emociju saucieniem viens otru.
Edgar, BRAVO, paldies Tev liels par to, ka biji kopā ar mums mūsu dzīves nozīmīgākajā dienā! 🙂

Kārlis un Dagnija