Arnis un Lita

Kad bijām nolēmuši 2013. gada oktobrī par kāzu datumu, kas būs tieši pēc gada 2014. gada oktobrī, ķērāmies klāt divām svarīgākajām, mūsuprāt, lietām – viesu nama un fotogrāfa meklēšanai:).
Bijām apskatījuši vairākās mājas lapas ar kāzu fotogrāfiem arī izskatot Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas listi un sazinoties ar viņiem, lai saprastu piedāvājumu. 2013. gada nogalē mūsu vedējmāte ieteica apskatīt šo mājas lapu www.edgarsfoto.lv, ko arī izdarījām. Izpētījām to un 2014. gada janvārī sazinājāmies ar Edgaru un nekavējoši saņēmām piedāvājumu. Neliela ziņu apmaiņa un šķiet bijām jau izlēmuši un `aizrunājuši` Edgaru būt par mūsu kāzu fotogrāfu.
Mūsu kāzu diena tika iemūžināta paskaini skaistās bildēs un kompliments par interesantiem rakursiem bildēs un faktu, ka nemanījām, ka vispār esi tur.
Patīkams bija arī pārsteigums, kad satikām Edgaru 2014. gada nogalē, lai saņemtu bildes. Noformējums, izklāsts un pasniegšana bija pārsteidzoša un `ar odziņu`. 7 diski ar aprakstu kas kurā atrodas saņēmām `koka grāmatā` par piemiņu no Edgara. Mums arī ļoti patika pielāgošanās 21. gadsimta prasībām – bildes dažādos formātos dažādām vajadzībām.:)
Paldies, Edgar, par jaukajām iemūžinātajām atmiņām. Bildes jau ir vairākkārt pārskatītas un šķiet, ka tas bija vakar. Liels paldies par darbu un ka pagodināji ar savu klātbūtni mums svarīgajā dienā.
Kas zin, varbūt vēl būs kādi īpaši dzīves mirkļi, kad gribēsim tos iemūžināt un zināsim kur griezties.:)

Lita & Arnis Stoli