Anna un Nauris

Edgar! Tu esi zelts! Un mēs esam neizsakāmi pateicīgi, ka mūsu ceļi krustojās tieši ar Tevi! Nebija viegla šī fotogrāfu izvēle, bet jau tajā pirmajā reizē, pirmskāzu fotosesijā, toreiz Liepājā, sapratām – mums būs vislabākais kāzu fotogrāfs! Tu esi ne tikai lielisks fotogrāfs, bet arī ļoti sirsnīgs cilvēks, kas mums bija ne mazāk svarīgs faktors, izvēloties savu kāzu fotogrāfu.
Nespējām sagaidīt bildes, gribējās ātrāk atgriezties caur bilžu atmiņām mūsu mīlestības pasakā. Dienā, kad Dace atveda mums bildes, skatījāmies tās vēl un vēl. Tik patiesas un skaistas tās bija! Katrā bildē ir mūsu tās dienas emocijas – šķiet, ka katra bilde ir dzīva un stāsta tik daudz… Mēs ļoti novērtējam Tavu darbu, Tavu fotogrāfiju pasniegšanas veidu un visu, visu, visu, ko Tu darīji, lai tajā burvīgajā koka kastītē ar tik skaistiem rotājumiem saliktu mūsu atmiņas, kuras būs ar mums mūžam kopā.

Bija grūti izvēlēties bildi, ko pielikt šeit klāt. Tad izlēmām, ka liksim to bildi, uz kuru skatoties, mums sāka ritēt prieka asaras. Šī fotogrāfija raisa tik patīkamas atmiņas tik pozitīvas emocijas! Tas bija mirklis, kad mēs viens otru pirmo reizi ieraudzījām katedrālē pēc ļoti ilga laika, ko pavadījām, dzīvojot atsevišķi līdz kāzu dienai. Brīdis, kad sastapās mūsu acis, bija visskaistākais, ko esam piedzīvojuši – tas bija brīdis, kad redzējām tikai viens otru un neko citu apkārt! Un Tev izdevās šo brīdi noķert! Kas var būt vēl labāks par šo?

Edgar, mēs ticam, ka vēl kādu dienu tiksimies, jo, pat neskatoties uz attālumu Rīga-Liepāja, noteikti brauksim un ļausim Tev vēl kādu reizi ķert skaistos mirkļus 🙂
Paldies par skaistumu, ko radi! Paldies par patiesumu, kas attēlots fotogrāfijās! Paldies, ka esi tik foršs! Paldies, ka biji ar mums tik svarīgā dienā! Tu esi lielisks!

 

Anna un Nauris